Oddelek za klasično filologijo

Naknadni razpis za Erasmus+ praktično usposabljanje za leto 2020/21

Naknadni razpis Erasmus+ za praktično usposabljanje 2020/2021 je odprt do porabe sredstev.

Za študente, ki bi se želeli naknadno prijaviti je pogoj prijave, da imajo za prakso že potrjen Learning Agreement (torej že urejeno prakso pri izbranem delodajalcu).

Upravičeno obdobje opravljanja prakse je od 1. 1. 2021 do 31. 12. 2021.

Za prijavo je potrebno oddati v Mednarodno pisarno s strani oddelka potrjeno prijavnico ter že potrjen Learning Agreement. Zahtevano dokumentacijo pošljite po e-pošti na naslov: anja.golec@ff.uni-lj.si

Rok prijave za študente je vsaj 15 delovnih dni pred začetkom prakse.

Pogoji za prijavitelje:

Na razpis se lahko prijavi študent UL, ki ima v celotnem času praktičnega usposabljanja v tujini aktiven status študenta na matični članici UL z izjemo diplomantov, ki se prijavijo v zadnjem letniku študija (ko še imajo aktiven status študenta) in opravijo praktično usposabljanje po končanem študiju, vendar ne kasneje kot v enem letu po diplomi oz. do zaključka upravičenega obdobja, ki je 31. 12. 2021.

Na razpis se ne morejo prijaviti študenti, ki imajo neporavnane finančne obveznosti iz naslova programa VŽU Erasmus ali Erasmus+.

Obdobje praktičnega usposabljanja je omejeno od najmanj 2 do največ 12 mesecev na vsaki stopnji študija. To je na dodiplomskem, magistrskem in doktorskem študiju. Na usposabljanje gre lahko študent že v prvem letniku. Študenti, ki so do leta 2019/20 del študijskih obveznosti opravili v tujini v okviru programa VŽU ERASMUS oz. ERASMUS+, Erasmus Mundus in ERASMUS+ mednarodna kreditna mobilnost, vendar ne celih 12 mesecev, se lahko prijavijo na ta razpis. Skupni seštevek že opravljenega študija in praktičnega usposabljanja ter zaprošenega, ne sme presegati 12 mesecev na posamezno stopnjo študija z izjemo enovitih programov, kjer študijska mobilnost in praktično usposabljanje skupaj lahko trajajo 24 mesecev.

Priloge:

Learning Agreement for Traineeships

Prijavnica Erasmus SMP - naknadna prijava

Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko

Priznanje lekt. dr. Saši Podgoršek "Kongresna ambasadorka Slovenije 2020"

Prijava teme diplomske naloge oz. magistrskega dela

Raziskava: ugotavljanje stanja osveščenosti o raziskovalni integriteti med dijaki in študenti

Oddelčni natečaj za oblikovanje naj novoletne voščilnice