Dnevi enakosti spolov FF 2024: Spolna vzgoja v Sloveniji

Vabljeni na dogodek z naslovom Spolna vzgoja v Sloveniji, ki bo v sklopu Dnevov enakosti spolov FF 2024 potekal v četrtek, 28. marca 2024, ob 13. uri (Modra soba na Filozofski fakulteti).

Na dogodku se bodo skozi predavanje in okroglo mizo dotaknili stanja spolne vzgoje v Sloveniji. Najprej bo na vrsti predavanje asist. Tima Prezlja, ki bo predstavil trenutni položaj spolne vzgoje v Sloveniji. Temu bo sledila okrogla miza, na kateri bodo dr. Maja Vehar, dr. Roman Kuhar in asist. Tim Prezelj govorili o položaju, izzivih in rešitvah, ki jih kot strokovnjaki vidijo na področju spolne vzgoje v Sloveniji. Dogodek bo moderirala študentka Živa Gornik.

Program:

13:00–13:20 Uvodno predavanje: Spolna vzgoja po slovensko (asist. Tim Prezelj)

13:30–14:30 Okrogla miza: Spolna vzgoja v Sloveniji (dr. Maja Vehar, dr. Roman Kuhar in asist. Tim Prezelj, moderira Živa Gornik)