Predavanje švedske veleposlanice in otvoritev razstave Švedski glasbeni trenutki

veleposlanica Švedske v Sloveniji Nj. Eks. Diana Madunic se je srečala z dekanjo fakultete prof. dr. Mojco Schlamberger Brezar.

V torek, 19. marca 2024, je v avli fakultete potekala otvoritev razstave Švedski glasbeni trenutki. Dogodka se je udeležila tudi veleposlanica Švedske v Sloveniji Nj. eksc. Diana Madunic, ki je pred tem predavala in sodelovala v pogovoru z naslovom Švedska – poti do sodobne, inovativne, pravične, enakopravne in trajnostne države blaginje. Ob obisku se je ga. veleposlanica srečala tudi z dekanjo fakultete prof. dr. Mojco Schlamberger Brezar.

Evropska akademija o mladinskem delu

Sodelujoči na tretji Evropski akademiji o mladinskem delu

Ddr. Verena Vidrih Perko prejemnica Valvasorjeve nagrade za življenjsko delo

Ddr. Verena Vidrih Perko med predavanjem (foto: Nives Ličen)