27. 03. 2024

Izr. prof. dr. Maria Zofia Wtorkowska prejela najvišje poljsko odlikovanje za zasluge

Od leve: Andrzej Duda, Predsednik Republike Poljske, izr. prof. dr. Maria Zofia Wtorkowska, Alojz Kovšca in Andrzej Gosek, župnik (foto: Marko Jan Vukajlović)
20. 03. 2024

Predavanje švedske veleposlanice in otvoritev razstave Švedski glasbeni trenutki

veleposlanica Švedske v Sloveniji Nj. Eks. Diana Madunic se je srečala z dekanjo fakultete prof. dr. Mojco Schlamberger Brezar.
20. 03. 2024

Tajda Jerkič prejela nagrado Mladinskega sveta Slovenije za magistrsko delo

Skupinska fotografija prejemnic priznanj (foto: Matej Pušnik)
19. 03. 2024

Otvoritev razstave Pisma zanamcem

Urednica monografije Ksenija Vidmar Horvat
15. 03. 2024

Prof. dr. Marta Verginella med izjemnimi mentoricami in mentorji Univerze v Ljubljani

Med izbranimi mentoricami in mentorji je tudi prof. dr. Marta Verginella z Oddelka za zgodovino Filozofske fakultete (Anže Malovrh, STA; vir: Univerze v Ljubljani)
12. 03. 2024

Obisk na Filozofski fakulteti Univerze na Reki

Dogodka so se udeležile dekanja Filozofske fakultete dr. Mojca Schlamberger Brezar, prodekanja dr. Mojca Smolej in vodja programa Slovenščina na tujih univerzah dr. Mojca Nidorfer.
11. 03. 2024

Prvo državno tekmovanje iz sociologije za dijake in dijakinje srednjih šol

Dijakinje in dijake je nagovoril predsednik Slovenskega sociološkega društva prof. dr. Roman Kuhar.