14. Grošljev simpozij »Pignora amoris: Otroci in otroštvo v antiki«

Vljudno vas vabimo na 14. Grošljev simpozij z naslovom »Pignora amoris: Otroci in otroštvo v antiki«, ki ga organizirata Društvo za antične in humanistične študije Slovenije ter Inštitut za arheologijo ZRC SAZU.

Interdisciplinarno znanstveno srečanje s spremljajočimi dogodki bo potekalo od ponedeljka, 5. junija, do četrtka, 8. junija 2023, v Atriju ZRC SAZU, Novi trg 2, Ljubljana. Program in povzetke najdete na spletni povezavi. Referati se bodo snemali in bodo z nekajdnevnim zamikom na ogled tudi na ZRC-ovem kanalu YouTube, povezave bodo objavljene na spletnih straneh ZRC SAZU in DAHŠ.

Vstop je prost.

Organizacijski odbor Grošljevega simpozija 2023 (Nada Grošelj, predsednica DAHŠ; Anja Ragolič, IZA, ZRC SAZU; David Movrin, podpredsednik DAHŠ; Domen Iljaš, Teološka fakulteta UL)

Knjižnica – poletni delovni čas (26. 6.–20. 9. 2024)

Strokovna služba oddelka – uradne ure (24.–28. 6. 2024)