Znanstvenoraziskovalni inštitut

Človek, AI – Povabilo k sodelovanju pri prijavi projekta Evropska noč raziskovalcev – Humanistika, to si ti! (2024–2025)

Evropska komisija je objavila razpis z naslovom Evropska noč raziskovalcev in raziskovalci v šolah 2024–2025 (ang. European Researchers’ Night and Researchers at Schools 2024-2025). Nanj se bo skupaj s partnerji prijavila tudi FF kot nadaljevanje projekta Evropska noč raziskovalcev – Humanistika, to si ti!, ki ga uspešno vodimo pod sloganom Človek, žival in ki se zaključi na letošnjo Evropsko noč raziskovalcev 29. 9. 2023. V novi prijavi projekta se bomo posvetili danes, gotovo pa tudi v prihodnje nadvse pomembni temi, tj. umetni inteligenci. Projektna prijava nosi naslov Človek, AI. Prijazno vabljeni k sodelovanju. Pišite na e-naslov noc.raziskovalcev@ff.uni-lj.si. Rok za prijavo aktivnosti je 8. 9. 2023.

Več informacij je na voljo v povabilu k projektu, objavljenem na projektni spletni strani.

Registrations for the March 2025 traineeship session in the European Commission

Strokovna služba - Uradne ure

Sprememba GU Nike Kocijančič Pokorn

Zaprtost strokovne službe oddelka (29. 7.–16. 8. 2024)