Društvo Center za pomoč mladim vabi nove prostovoljce

Pridruži se CPM prostovoljkam in prostovoljcem!

☀ Te zanima delo z mladimi?
☀ Se želiš preizkusiti v vodenju delavnic in treningov socialnih veščin?
☀ Te pogovor brez obsojanja navdušuje?
☀ Si želiš biti del skupnosti ?
☀ Si star_a med 19 in 29 let?
V tem primeru se pridruži naši raznoliki in ustvarjalni skupini prostovoljk in prostovoljcev Društva Center za pomoč mladim (Društvo CPM).

Kaj počnemo?
Prostovoljno delo pri nas zajema vodenje delavnic in treningov socialnih veščin za mlade med 15. in 20. letom starosti. S tem jim omogočamo, da se v varnem in neobsojajočem okolju odprto pogovarjajo o njim pomembnih temah, se učijo drug drugega in krepijo svoje potenciale za prihodnost.

Kaj dobiš pa ti?
Svoj prostor v naši CPM družinici, znotraj katere se lahko izraziš, stopiš iz cone udobja ter poskrbiš za svoj osebni in profesionalni razvoj.

Če si želiš še več informacij, te lepo vabimo, da se nam pridružiš na enem izmed uvodnih sestankov, ki bodo potekali:
•  4. oktobra 2022 od 16:00-17:00,
•  5. oktobra 2022 od 10:00-11:00,
•  18. oktobra 2022 od 16:00-17:00.

Svojo prijavo lahko oddaš preko te povezave ali pa nam piši na mojca@cpm- drustvo.si.

Veselimo se te spoznati. :)

Vabilo

Obvestilo o odprtih razpisih Razvojnega sklada UL v letu 2023

Znanstvenoraziskovalni inštitut