Sistematski pregledi in cepljenje proti KLM

Spoštovani!

Zdravstveni dom za študente sporoča, da so z avgustom zaradi letnih dopustov prenehali izvajati sistematske preglede in - za določene fakultete oz. oddelke obvezna -  cepljenja proti klopnemu meningoencefalitisu.

Termine za sistematske preglede in obvezna cepljenja proti klopnemu meningoencefalitisu bodo začeli ponovno odpirati po 20. 8 2021 (predvidoma 24.8.2021).

Prosimo študente, da se po 20.8.2021 sami naročijo preko spletne strani www.zdstudenti.si pod rubriko sistematski pregledi oz. za cepljenje proti KLM pod rubriko obvezna cepljenja.

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije

Tajništvo (24. 9. in 27. 9. 2021)

Študijsko leto 2021/22