Oddelek za klasično filologijo

Teden odprtih vrat na Oddelku za klasično filologijo FF

Dijaki višjih letnikov vljudno vabljeni na Teden odprtih vrat predavalnic Filozofske fakultete UL, ki bo med 26. februarjem in 1. marcem. Izbranim predavanjem se lahko priključite v živo ali prek spletne aplikacije Zoom (odvisno od predavanja). Prednajava ni potrebna, razen za predavanja, kjer je to izrecno navedeno. Seznam predavanj po oddelkih si lahko ogledate spodaj. Če se boste udeležili predavanj v dopoldanskih urah, lahko pišete na prodekanstudent@ff.uni-lj.si in pridobite potrdilo o upravičeni odsotnosti od pouka.
Na Oddelku za klasično filologijo bodo odprta vrata naslednjih predavanj, vaj in seminarjev:

ponedeljek, 26. 2. 2024

13:00–14:30 v 345, Latinska skladnja (doc. dr. Sonja Weiss): slovnične vaje, analiza latinskih besedil; ODPADE zaradi bolezni.

sreda, 28. 2. 2024

15:30–17:00 v 345, Grška kultura in civilizacija (doc. dr. Sonja Weiss): predavanje;

četrtek, 29. 2. 2024

9:40–11:10 v 345, Kultura sodobne Grčije (prof. dr. Jerneja Kavčič): predavanje;

12:10–13:45 v 3-Rim, Uvod v latinski srednji vek in humanizem (doc. dr. Sonja Weiss), predavanje;

13:50–15:20 v 345, Izbrana poglavja iz latinske književnosti - seminar (doc. dr. Sonja Weiss Seminar): branje besedil.

Seznam predavanj po oddelkih je objavljen na povezavi: https://www.ff.uni-lj.si/fakulteta/studentske-strani/teden-odprtih-vrat-predavalnic-ff

Referat, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

EUTOPIA Impact School za doktorske študente ali podoktorske raziskovalce

Razpis za zaposlitev učiteljice/učitelja slovenščine na OŠ Vide Pregarc (Ljubljana Moste)