Vprašalnik o percepciji evropskega visokošolskega prostora in bolonjskega procesa

Skupina za spremljanje bolonjskega procesa prosi študente in zaposlene, da v vprašalniku o percepciji evropskega visokošolskega prostora in bolonjskega procesa prispevate svoje mnenje in izkušnje ter tako pomagate izboljšati njihovo delovanje.

Dopis Skupine za spremljanje bolonjskega procesa tako nagovarja potencialne anketirance:

Kaj veste in kaj menite o evropskem visokošolskem prostoru (EHEA) ter bolonjskem procesu?
Izpolnite našo anketo in nam pomagajte razumeti, kako številni akterji v visokošolskih skupnostih dojemajo EHEA in njegovo delovanje - pomagajte nam postaviti ključna vprašanja oz. opozoriti na izzive, o katerih je koristno razpravljati in nam s tem tudi pomagajte, kako se lahko vključimo v tesnejši dialog. Pomagajte nam bolje komunicirati o visokošolski politiki in razvoju ter delite svoje ideje o tem, katere dejavnosti so zaželene in potrebne ter kako okrepiti sodelovanje in povezovanje.

Hvala za vaš čas in dragocene prispevke!

Knjižnica Oddelka za sociologijo (29. 4. - 3. 5. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - uradne ure (29. 3. - 3. 5.)

Oddelek za psihologijo

Redna letna predstavitev psihološke študijske prakse

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za arheologijo, 29.4.-3.5.

Oddelek za klasično filologijo

Gostujoča predavanja o Kavafisu: prof. Katerina Kostiou z Univerze v Patrasu