Oddelek za pedagogiko in andragogiko

Zimska šola s področja mednarodnih in primerjalnih študij v izobraževanju odraslih

Pozdravljeni!

Sporočam, da bo deveta zimska šola/akademija s področja mednarodnih in primerjalnih študij v izobraževanju odraslih in vseživljenjskem učenju potekala od 7. do 18. februarja 2022 v Würzburgu (Nemčija) ter da je uradni rok za prijavo 30. avgust 2021, za študente Univerze v Ljubljani pa je rok podaljšanj do 30 septembra.

Zimska šola/akademija je namenjena magistrskim in doktorskim študentom andragogike in pedagogike. Magistrski študenti po uspešno zaključeni šoli dobijo 5 ECTS, doktorski pa 10 ECTS.

Ker za vse nas, situacija v zvezi s študijem in Covid-19 v letu 2022 še ni jasna, se vsi udeleženci lahko odločijo za udeležbo z izobraževanjem na daljavo ali za udeležbo s fizično prisotnostjo na fakulteti.

Za udeležbo na zimski šoli je na voljo tudi finančna podpora (štipendija).

Več informacij (vključno s programom) o zimski šoli je dostopnih tukaj.

Vsi, ki ste potencialno zainteresirani za udeležbo, me prosim kontaktirate po mailu (borut.mikulec@ff.uni-lj.si).

Lep pozdrav,

Izr. prof. dr. Borut Mikulec

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije